A Welser profilok súlyokat emelnek rekordgyorsasággal
Ügyfelünk a csúcsteljesítményű alkalmazások területén szerzett hosszú éveinek tapasztalatát a polckiszolgálórendszer- technológia egyik legújabb továbbfejlesztésénél kamatoztatta, és ezzel már az oszlopprofilok harmadik generációját dobja piacra.
A Welser profilok már úgy az első, mint a második generációnak sikeres résztvevői voltak. Ügyfelünkkel fennálló üzleti kapcsolat immáron 20 éves múltra tekint vissza, a polckiszolgáló rendszerekhez 15 éve szállítjuk az oszlop profilokat. Az új, harmadik generáció egy egyoszlopos készülék, 100 kg hasznos teherbírással, alkalmazási magassága eléri a 12 métert. Az oszlop új konstrukciójához a Welser profilok is jelentősen hozzájárultak, mivel a kialakítást mérvadóan befolyásolták.
A nagyszilárdságú, horganyzott acélszalagból készült speciális profilok a csökkentett anyagvastagság és a körültekintöen anyagában csökkentett keresztmetszet által nagyban hozzájárulnak a következetes költségcsökkentéshez. Az akár 3m/s2 emelési gyorsulással és 3m/s maximális emelési sebességgel bíró készülék az automata raktározási rendszerek legnagyobb alkalmazási területének csúcsteljesítménye. A szállított profilok minősége egy olyan, ehhez külön kialakított berendezéssel biztosított, amely szimulálja a folyamatot és biztosítja, hogy a futó felületek és a sík felületesség mérettartása és összeegyeztése garantált legyen.



